Kermis Ursem 2026

Kermis Ursem bij Café Halfweg 2026

Vrijdag 22 mei tot en met maandag 25 mei is het weer kermis bij Café Halfweg in Ursem 🎑. Vier dagen lang livemuziek, dj’s, gezelligheid aan de Waterkant, feest in het café, lekkere broodjes, verse snacks en natuurlijk een koud drankje erbij.🍻

Alle dagen gratis entree.

Ons café en de Waterkant zijn ook dit jaar de plekken waar het allemaal gebeurt. De sfeer is ongedwongen, de muziek herkenbaar en de gezelligheid ouderwets goed. Of je nu komt voor Het Woelige Nootje, rockband WASTE, DJ Bart, Alex, DJ Arie, Rene Verkerk, Stein Stone, Jacco Silver of Kees & Ko: het wordt weer kermis zoals kermis hoort te zijn.


Vrijdag 22 mei πŸŒ»

Het Woelige Nootje bij Café Halfweg

Vanaf 15.00 uur
In samenwerking met 🌻 De Zonnebloem Ursem 🌻

We trappen de kermis af met een gezellige middag bij Café Halfweg. Vanaf 15.00 uur begint Het Woelige Nootje, in samenwerking met De Zonnebloem Ursem. Muziek, koffie, een praatje en een fijne middag voor iedereen.

Voor wie mee wil doen, is er een Zonnebloem-arrangement met een vrijwillige bijdrage van € 10,00. Daarvoor krijg je koffie of thee met iets lekkers, twee consumpties en een bittergarnituur.

❗Geen arrangement? Ook geen probleem. Iedereen is van harte welkom en je kunt natuurlijk gewoon iets bestellen aan de bar.


Zaterdag 23 mei

Rockband WASTE en DJ Bart

  • 21.00 uur: Rockband WASTE in het café
  • 22.00 uur: DJ Bart aan de Waterkant

Zaterdagavond gaat het feest los bij Halfweg. Vanaf 21.00 uur speelt rockband WASTE in het café. Verwacht stevige livemuziek, bekende nummers en die echte WASTE muziek en kermissfeer.

Vanaf 22.00 uur draait DJ Bart aan de Waterkant. πŸ‘―‍♀️ Dat wordt een zaterdagavond met goede muziek, volle bak sfeer πŸ‘€, een koud biertje in je hand en gezelligheid tot 3 uur snachts!


Zondag 24 mei

Café en Waterkant als één grote feestplek

  • 16.00 tot 18.00 uur: Alex met Super Trouper Disco Classics πŸͺ©
  • 18.00 tot 21.00 uur: DJ Arie met Amsterdamse feestmuziek πŸ₯³
  • 21.00 tot 01.00 uur: Rene Verkerk, bekend van Radio 10 en Radio Noordzee 🌴
  • 01.00 tot 03.00 uur: Stein Stone met feest in de hut 🍻

Op zondag wordt Café Halfweg samen met de Waterkant één grote feestplek. (Dus geen 2  podiums) Alex opent de middag met een warm-up vol Super Trouper Disco Classics. Daarna neemt DJ Arie het over met Amsterdamse feestmuziek, meezingers en ouderwetse gezelligheid.

Van 21.00 tot 01.00 uur staat Rene Verkerk op het programma, bekend van Radio 10 en Radio Noordzee. Daarna sluit Stein Stone de nacht af met feest in de hut.😎


Maandag 25 mei

Deunen, zingen, proosten en nog één dag alles eruit halen

  • 10.00 uur: Deunen met Stein Stone πŸ”¨
  • 12.00 tot 16.00 uur: Jacco Silver πŸͺ©
  • 16.00 tot 20.00 uur: Kees & Ko πŸŽ™οΈ
  • 20.00 uur tot sluit: Jacco Silver πŸ‘―‍♀️

Maandag beginnen we vroeg, want om 10.00 uur is het tijd voor ouderwets Deunen met Stein Stone. Precies zoals de kermismaandag hoort te beginnen: zingen, lachen, proosten en gezellig bij elkaar.

Van 12.00 tot 16.00 uur staat Jacco Silver op het podium. Daarna is het van 16.00 tot 20.00 uur de beurt aan het feest kermisduo Kees & Ko.

Vanaf 20.00 uur neemt Jacco Silver het nog één keer over tot sluit.


Eten en drinken

Tussendoor trek gekregen? Ook daar is aan gedacht. Bij Café Halfweg zijn er lekkere broodjes en verse snacks, zodat je tussen het dansen, zingen en ouwehoeren door gewoon goed zit.


Locatie

Eetcafé Halfweg
Walingsdijk 30
1645 RN Ursem

Contact: info@cafehalfwegursem.nl
Telefoon: 072-5021264

Kermis Ursem bij Café Halfweg: vier dagen muziek, gratis entree, gratis garderobe, ouderwetse gezelligheid en feest voor iedereen.

Tot bij Halfweg!

kermis ursem programma 2026